منوی اصلی
آمار سایت
نوبت دهی
Please wait...

کراس‌اورهای کوپه، خودروهایی با طراحی خطرناک

مسئول طراحی سیتروئن طراحی کراس اورهای کوپه را به خاطر محدودیت دید به عقب به واسطه سبک خاص طراحی، خطرناک خواند.

2016 Mercedes-Benz GLE-class Coupe
فردریک دوورنیر رئیس بخش طراحی بیرونی سیتروئن دراین‌باره به پایگاه خبری کارادوایس گفت:

چیزهای فانتزی یک کوپه مثل ب‌ام‌و X4 و X6، مرسدس بنز GLE کوپه و مدل آینده‌ی GLC کوپه درنهایت به خاطر شیب زیاد سقف در قسمت عقب تبدیل به یک طرح خطرناک می‌شود. این شیب سقف که دید در عقب را به‌شدت کاهش می‌دهد فضای بار و همچنین فضای سر در قسمت عقب را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

2017 BMW X4 M40i
دوورنیر همچنین بیان کرد که این طراحی بد که با تقلیدی کورکورانه دنبال شده را نمی‌پسندد چرا که تنها طرح و ایده‌ای جدید است. به نظر او طرح‌های جدید باید بر روی ترکیبی از راحتی، عملکرد و دید مناسب متمرکز شود تا رانندگی برای هر کسی راحت شود. او در ادامه‌ی این بیانیه به خودروی C4 کاکتوس اشاره داشت. این خودرو که مسلماً به یکی از موفقیت‌های کمپانی پژوسیتروئن تبدیل می‌شود همان خودرویی است که پژو برای بازگشت به دوران طلایی‌اش به آن نیاز دارد.

2015 Citroen C4 Cactus
وی اعلام کرد که در حال حاضر سیتروئن بر روی یک شاسی‌بلند سایز متوسط کار می‌کند و این خودرو نهایتاً تا دو سال آینده وارد بازار می‌شود. جزییات و مشخصات فنی این مدل تا امروز فاش نشده است اما انتظار می‌رود که این خودرو مشخصات مشترکی با کانسپت ایرکراس داشته باشد. کانسپتی که پیش‌تر در نمایشگاه خودروی شانگهای چین معرفی‌ شده بود.

منبع: 2016-mercedes-benz-gle450-4matic-amg-sport-3-500x305motor1

One Response to کراس‌اورهای کوپه، خودروهایی با طراحی خطرناک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *