منوی اصلی
آمار سایت
نوبت دهی
Please wait...

آرشیو 1396

نهایت تجمل و شکوه! بررسی نسل جدید رولزرویس فانتوم 2017

رولزرویس معمولاً خودروهای جدیدی را در فواصل زمانی کوتاه عرضه نمی‌کند بنابراین از راه رسیدن نسل جدید فانتوم رویداد بسیار ویژه‌ای است. رولزرویس وظایف بسیار سختی را برای بهبود نسل جدید فانتوم بر دوش مهندسان نهاده و آن‌ها را مجبور ساخته تا بهترین عملکرد خود را نشان دهند.

ادامه‌ی خواندن

نسل جدید تویوتا سنچوری، پرچم‌داری مدرن با استایلی کلاسیک

کمتر از یک ماه دیگر به زمان برگزاری نمایشگاه خودروی توکیو در تاریخ 25 اکتبر برابر با 3 آبان باقیمانده است. مطمئناً بخش عمده‌ای از این نمایشگاه به معرفی خودروهای جدید ژاپنی اختصاص داشته و خودروسازان این کشور حضور قدرتمندی در نمایشگاه خانگی‌شان خواهند داشت؛

ادامه‌ی خواندن

زمان مناسب تعویض روغن موتور

زمان مناسب تعویض روغن موتور

چه عواملی در زمان مناسب تعویض روغن دخیل هستند؟ چه نوع روغنی برای موتور خودروی شما مناسب است؟ وظایف روغن موتور چیست؟ گرانروی چیست؟ …

وظايف روغن موتور:

  • كاهش اصطكاك قطعات متحرك موتور
  • كاهش سايش قطعات موتور
  • خنك نمودن قطعات داخلي موتور
  • تميز نگهداشتن قطعات داخل موتور از دوده و تركيبات حاصل از تجزيه روغن و رسوبات بين قطعات
  • آب‌بندي كامل بين سيلندر و پيستون
  • محافظت قطعات موتور در مقابل خوردگي
  • كاركرد بهينه قطعات متحرك موتور در دماهاي مختلف

ادامه‌ی خواندن

مشخص شدن طراحی نهایی ب‌ام‌و X2 با انتشار تصاویر جاسوسی جدید

پس از انتشار تصاویر جاسوسی بدون پوشش از نسل جدید کراس‌اوور کوپهٔ ب‌ام‌و X4، حالا برادر کوچکش یعنی X2 نیز شکار دوربین جاسوسان صنعتی شده است. X2 هم در این تصاویر تقریباً بدون پوشش ظاهر شده است به‌گونه‌ای که تنها پوشش‌هایی جزئی در چراغ‌های عقب و طرفین شیشهٔ عقب دیده می‌شود. X2 در اصل نسخهٔ کوپهٔ X1 محسوب می‌شود که استایل جالب‌تری نسبت به آن دارد اما به دلیل خط سقف شیب‌دار در قسمت عقب، از فضای سرنشینان عقب کاسته شده است.

ادامه‌ی خواندن

ورود رنو مگان مدل 2018 به بازار امارات

اخیراً “رنو خاورمیانه” اقدام به عرضه نسل جدید مگان در این منطقه نمود. حال این خودرو با یک پیشرانه 1.6 لیتری تنفس طبیعی در دسترس خریداران اماراتی قرار می‌گیرد. پیشرانه مذکور از توان 115 اسب بخاری و گشتاور 156 نیوتن متری سود برده و با یک گیربکس اتوماتیک CVT عرضه می‌شود.

ادامه‌ی خواندن

ارتفاع زدن؛ خوب، بد، زشت!

آنچه که امروزه به وفور در کوچه و خیابان دیده می‌شود، سیل خودروهایی است که ارتفاع به‌شدت پایینی دارند و گاهی نیز صدای بلندی از آن‌ها به گوش می‌رسد! این تب ارتفاع زدن، از پیکان جوانان تا ماکسیما و حتی خودروهای بالاتر را نیز در برگرفته است!

ادامه‌ی خواندن

با وجود اعلام توقف تولید؛ پیش‌فروش پراید 111 همچنان ادامه دارد

وجود اینکه سایپا از توقف تولید سایپا 111 در اوایل شهریور ماه خبر داد، این خودرو با پیش پرداخت 6 میلیون تومانی و موعد تحویل آذر، دی و بهمن 96 به صورت اینترنتی و همچنین از طریق نمایندگی‌های سایپا پیش فروش شد.

ادامه‌ی خواندن