منوی اصلی
آمار سایت
نوبت دهی
Please wait...

سرویس های بی جی

سرویس شستشو و تعویض روغن سیستم

سرویس شستشو و تعویض روغن سیستم

(فرمان هیدرولیک)

 

 

BG 108
ماده تمییز کننده جعبه فرمان هیدرولیک
اين ماده کليه رسوبات ايجاد شده بر پمپ-خطوط انتقال – و کليه قطعات اين سيستم را از بين مي برد و همراه با سرويس سيستم فرمان هيدروليک قابل استفاده مي باشد
Part No. 108
11 oz. (325 mL) can

 

BG 330
مکمل روغن هیدرولیک فرمانBG330
اين مکمل بهبود و کارائي سيستم فرمان هيدروليک را بطور مناسبي بالا مي برد اين ماده باعث نرم کارکردن سيستم و از بين بردن صداي جيغ در فرمان مي باشدو قابل استفاده در کليه روغن هاي هيدروليک و بالابرنده کيفيت آنها بوده و  قابليت پاک کنندگي داشته و از چسبندگي و زود خراب شدن قطعات ، همچنين خشک شدن واشرها و نشت روغن جلوگيري ميکند.
Part No. 330 6 oz. (177 mL) bottle

 

BG 937
دستگاه شستشو و تعویض روغن فرمان هیدرولیک
اين دستگاه جهت سرويس فرمان هيدروليک کارائي مفيدي دارد دستگاه زير بصورت کامل روغن کهنه را تخليه و همزمان روغن هيدروليک جديد را وارد سيستم مي نمايد و کليه رسوبات و مواد زائد ديگر را بيرون مي ريزد.
Part No. 937

 

BG 334
BG Universal Synthetic Power Steering Fluid
Part No. 334 64 oz. (1.89L) bottle

 

BG 332BG 332R
BG Power Clean
Part No. 332
Part No. 33296
Part No. 332R
Part No. 33296R
64 oz. (1.89 L) Bottle
96 oz. (2.84 L) Bottle
64 oz. (1.89 L ) Bottle Red
96 oz. (2.84 L) Bottle Red

 

تعویض رادیاتور

سرویس شستشوی رادیاتور و سیستم خنک کننده خودرو

khona

51487755509280279514 

 

 

BG CT2
BG CT2
دستگاه شستشوی رادیاتور و تعویض آب سیستم خنک کننده

 

 

این دستگاه  مایع خنک کننده را در سیستم خنک کننده همزمان با انتقال مایع قدیمی تعویض می نماید.

 

این عمل با زدن فقط یک دکمه انجام پذیر است و به دلیل بازو بسته شدن ترموستات مایع قدیمی با مایع جدیدقاطی نمیشود .

 

با این دستگاه مواد زنگ زده و لجن ها ، بصورت کامل از سیستم خنک کننده موتور اتومبیل تخلیه گردیده و پاکسازی میگردد.

این دستگاه سبک و قابل جابجایی می باشدودر حالت خاموش یا روشن بودن موتورقابل استفاده میباشد .

 

Part No. CT2

 

 

BG CT6
دستگاه شستشوی رادیاتور و تعویض آب سیستم خنک کننده (دیزل)
دستگاهي مخصوص کاميون- اتوبوس – تراکتور ها درجهت سرويس سيستم خنک کننده بدون بالا بردن روي جک اين دستگاه قابليت انتقال و تعويض همزمان مايع خنک کننده سيستم به ظرفيت 15 گالــن را دارد وداراي پمپي قوي ميباشد. مايع قديمي را بيرون و مايع جديد را همزمان داخل سيستم مي نمايد همچـــنين  مي توان در هرمکاني از اين دستگاه استفاده نمود. با اين سرويس مي توان کليه لجن ها و زنگ زدگي ها را از بين برد دردرصورتيکه در سرويس هاي معمولي  اين عمل بخوبي انجام نمي پذيرد.
Part No. CT6

 

BG CT700
 اتصالات مخصوص دستگاه  CT2
جهت استفاده حرفــه اي در قسمت بالايي رادياتور وسيستم خنک کننده بر خــلاف سرويس هاي قديمي 

وصل مي گردد.

 

اين اتصالات در اندازه هاي مختلف به لوله هاي رادياتــور

 

وصل ميگردد.

Part No. CT700

 

BG CT4
 دستگاه مخصــوص انتقــال مایع خنــک کننده
 اين دستگاه بصورت اتوماتيک با استفاده از مکش مايع قديمي را تخليه و مايع جديد را بصـــورت 50/50 وارد سيستم خنک کننده مي نمايد: در اين سرويس نيازي به باز کردن هيچ قطعه اي نيست.    اين دستــگاه نيــازي به کنترل درجه يا رگــلاتور نداشته و بصورت ساده قابل اتصال به سيستم مي باشد که با زدن يک دکمه عمل سرويس انجـــام مي پذيرد و فقط از يک شلنگ ساده با اتـصال در قسمت گلوي رادياتور استفاده ميشود.
اين دستگاه بسيار سبـــک ، قــابل حمل و قابــل استفاده در کليه تعميرگاه هاست.
 Part No. CT4

 

BG 540
 محلول شستشوی رادیاتور BG
با فرمولي مخصوص جهت تمييز کردن سيستم خنک کننده موتور.برطرف کننده و تميز کننــــده سخت ترين رسوباتي که بصورت طبيعي ايجــاد شده (گيريس – اکسيداسيون)محصولي کامــلا بي ضرر براي کليه قطعات سيستم خنک کننده موتورهای بنزینی و دیزل. 
 Part No. 540
Part No. 5408
Part No. 54032
 12 oz. (355 mL) bottle
8 oz. (237 mL) bottle
32 oz. (946 mL) bottle

 

BG 511
درزگیر رادیاتور BG
محصولي متشکل از موادي کاملا طبيعي ، ضد پوسيدگي – ضد زنگ زدگي – ضد کف – که از نشت آب از درز واشر ها رادياتور و شلنگ هاي لاستيکي جلوگيري مينمايد اين محصول از انتقال حرارت زياد پيشگيري ميکند و قابل تطبيق با کليه مايعات سيستم خنک کننده خودرو بوده و هيچ ضرري براي قطعات فلزي و لاستيکي ندارد.قابل استفاده در موتورهای بنزینی و دیزل.
Part No. 511
Part No. 5118
12 oz. (355 mL) bottle
8 oz. (237 mL) bottle

 

BG 587
 مکمل 587 BG
 بعد از استفاده از ضد يخ ، آب و ماده اتيلن بايد در سيستم محافظت شود که با افزودن اين مکمل خاصيت ضد زنگي و ضد پوسيدگي صورت مي پذيرد و از زنگ زدگي فلزات و انتقال حرارت زياد سيلندر و خردگي و پوسيدگي واتر پمپ جلوگيري بعمل مي آيد.
 Part No. 587  12 oz. (355 mL) bottle

 

BG 546
مکمل آب رادیاتور BG
این ماده برای طولانی شدن عمر مایع داخل رادیاتور به طور موثر و بدون خطر مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین تعادل را به مایع باز می گرداندو از خوردگی انواع اجزا فلزی که شامل آلومینیوم نیز می شود در سیستم خنک کننده جلوگیری می کند.
Part No. 546
Part No. 5468
12 oz. (355 mL)bottle
8 oz. (237 mL) bottle

 

تعویض روغن ترمز

تخصصی ترین مرکز تعویض روغن ترمزاتومبیل

PF722

 

آیاتابه حال روغن ترمزخودروی خودراتعویض نموده اید؟

آیامیدانیدروغن ترمزپس از60هزارکیلومتریادوسال بایدتعویض شود؟

آیامی دانیدبه موقع تعویض نکردن روغن ترمزچه خطرات وهزینه هایی دربردارد؟

توضیحات:

 مایع ترمز

مایع ترمز یا در اصطلاح عامیانه، روغن ترمز توسط بیش تر رانندگان امروزی مورد بی توجهی قرارگرفته و باوجود اهمیت حیاتی آن متاسفانه بسیاری از رانندگان و حتی تعمیرکاران لزومی به تعویض آن نمی‌بینند. مایع ترمز در سطوح کیفی خاصی تولید می شود و بر اساس کد استانداردی که از سوی اداره حمل و نقل امریکا برای روغن ترمزها تعیین شده سه نوع روغن ترمزDOT5 ،DOT4  و DOT3 در وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. شماره DOT بزرگ‌تر نشان‌دهنده بالاتر بودن دمای جوش روغن ترمز و در نتیجه کیفیت بهتر و تحمل بیشتر آن است.

روغن ترمز DOT3 بر پایه ترکیبات پلی‌الیفاتیک با نقطه جوش حداقل 369 درجه فارنهایت،  DOT4بر پایه استربورات با نقطه جوش حداقل 414 درجه فارنهایت و  DOT5متشکل از پلی‌دی‌متیل‌سیلوکسان بر پایه سیلیکون یا نقطه جوش حداقل 468 درجه فارنهایت است. از میان استانداردهای ذکرشده، انواع DOT3  و  DOT4تقریبا عملکرد مشابهی دارند، ولی نقطه جوش DOT4 بالاتر است. اما DOT5 کاملا یا این دو متفاوت بوده و جاذب رطوبت نیست و فقط باید در سیستم هایی استفاده شود که لاستیک‌ها و درزبندی‌ها با آن سازگار باشد، زیرا در غیر این صورت سیستم دچار خوردگی و نشتی خواهد شد.

میانگین دمای جوش مایع ترمز پس از سه سال کارکرد، به دلیل جذب رطوبت، تا حد خطرناکی پایین می‌آید. بسیاری از کارشناسان بر تعویض مایع ترمز هر یک یا دو سال یک بار بر حسب شرایط کارکرد خودرو تاکید دارند منطق آن‌ها بر پایه این واقعیت است که مایع ترمز با پایه گلیکولی، رطوبت واردشده به سیستم را جذب می‌کند و مایع ترمزی که رطوبت را جذب کرده باشد باعث ایجاد ترک‌های میکروسکوپی در سیستم ترمز و نهایتا نشتی و ورود هوا می‌شود. این مشکل در مناطق آب و هوایی مرطوب بیش‌تر مشهود است. مایع ترمز خودروها فقط بعد از یک سال، به طور میانگین دو درصد رطوبت جذب می کنند؛ بعد از 18ماه سطح آلودگی می‌تواند بیش از سه درصد شود و پس از چند سال آلودگی مایع ترمز به هفت تا هشت درصد رطوبت می‌رسد. افزایس میزان رطوبت سبب ایجاد حباب‌های ریز در مایع ترمز می‌شود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که سیستم ترمز چرخ‌های جلوی خودرو که خطوط انتقال نیمه‌فلزی دارند، گرمای بیش‌تری نسبت به چرخ‌های عقب تولید می‌کنند؛ این دمای بالا نیازمند مایع ترمزی است که بتواند آن را تحمل کند.

این نوع سیالات چون پایه گلیکولی دارند، خاصیت جذب آب و رطوبت در آن‌ها وجود دارد تا بتوانند رطوبت موجود در سیستم را جذب کنند تا مانع پوسیدن سیستم ترمز و از بین رفتن مدارها شود اما هر ماده ای که چنین قابلیتی دارد بالاخره به نقطه اشباع هم می‌رسد و در این زمان رطوبتی که وارد سیستم می‌شود برای روغن ترمز قابل جذب نیست و این رطوبت ممکن است در قسمت‌های مختلف سیستم جمع و باعث بروز اشکال شده و بعد از مدتی باعث فاسد شدن روغن ترمز شود. در آن صورت دمای جوش روغن پایین آمده و در شرایطی که ترمزهای پی در پی یا شدید گرفته می‌شود روغن ترمز به جوش می آید و باعث به اصطلاح خالی شدن ترمز می‌شود. بنابر این توصیه می‌شود روغن ترمز حداقل هر دو سال و یا ۶۰هزار کیلومتر به طور کامل از سیستم تخلیه و تعویض شود..

تعمیرگاه مکانیک یارمجهزبه دستگاه تعویض روغن ترمزآمریکایی

تعویض روغن گیربکس های اتوماتیک

تخصصی ترین مرکزسرویس شستشو و تعویض روغن

( گیربکس اتوماتیک)

GRRE

66341358582035499735

 

 

سرویس شستشو و  تعویض روغن  گیربکس اتوماتیک BG    

*********************

 آیا می دانید تعویض روغن گیربکس اتوماتیک بصورت معمولی بطور کامل روغن را تعویض نمی کند ؟

 

آیا می دانید این سرویس چه خدماتی برای خودروی شما عرضه می دارد؟
 
–         با این سرویس 100 % روغن گیربکس تعویض شده و کلیه رسوبات به وجود آمده تخلیه می گردد.
–         جلوگیری از سخت شدن تعویض دنده ها در گیربکس
–         پیش گیری از هر گونه لرزش و ضربه در هنگام تعویض دنده ها.
–         این سرویس بطور موثری در دوام قطعات گیربکس خودرو و کار آمدی آن کمک میکند و همچنین دیگر نیازی به تعمیرات پر هزینه نخواهید داشت.
–         پاکسازی زنگ زدگی ها و تمامی رسوبات گیربکس.
–         افزایش عمر گیربکس .

***************************

BG PF5
دستگاه شستشو و تعویض روغن گیربکس اتوماتیک BG-PF5
 این دستگاه تخلیه و تعویض روغن را بصورت همزمان انجام می دهد و از بین برنده رسوبات از قطعات حساس گیربکس می باشد. دستگاه فوق روغن کهنه را با روغن جدیدطبق استانداردکارخانه در حدود 5 تا 7 دقیقه با همان ظرفیتی که مورد نیاز است تعویض می نماید. وقتیکه تعمیرکار دستگاه را به اتومبیل وصل نماید عملیات با زدن یک دکمه آغازمی شودو کاملا اتوماتیک بوده و به هیچ اندازه گیري و بازدید تانک نیاز ندارد چون درحین کار بصورت پر باقی می ماند و زمانیکه تعویض روغن کهنه انجام میشود دستگاه روغن جدیدرا بصورت خودکار به داخل گیربکس تزریق مینماید و روغن قبلی داخل دستگاه میماند تا زمانیکه سرویس بطور کامل انجام شود و هنگام سرویس اتومبیل بعدي ازداخل دستگاه تخلیه می گردد.این عمل فقط در چند دقیقه و بصورت خودکار و با استفاده ازهواي فشرده صورتمی پذیرد.قابل استفاده در کلیه تعمیرگاه ها بخصوص درتعمیرگاه هایی که داراي فضاي محدودی میباشند.
 Part No: PF5

BG 106
ماده تمییز کننده گیربکس اتوماتیک BG
مایع تمییز کننده گیربکس اتوماتیک حلالی بسیارعالی که در زمانی کوتاه کلیه رسوبات ایجاد شده در قطعات داخل گیربکس اتوماتیک را پاك کرده این ماده باید همزمان با سرویس گیربکس انجام پذیرد.
Part No. 106

 

BG 310BG 306
مکمل گیربکس اتوماتیک BG
با افزودن این ماده مقاومت روغن را بهبود بخشیده و باعث طولانی شدن عمرقطعات داخل گیربکس شده و از نشت روغن بدلیل خراب شدن واشر ها و لرزیدن گیربکس هنگام تعویض دنده ها جلوگیري می کند و از ایجاد رسوبات ،لجن و کف کردن روغن بخصوص در درجات بالا جلوگبري می نماید.
Part No. 310