منوی اصلی
آمار سایت
نوبت دهی
Please wait...

اخبار

مزیت‌های خودروهای چینی برای خرید!

چندی پیش طی عادتی که داشتم مشغول گشت‌وگذار در سایت‌های خارجی برای مطالعه مطالب روز صنعت خودرو بودم و از قضا به مطلبی برخوردم که در آن مزیت خودروهای چینی آمده بود! در ابتدا با خود فکر کردم شاید این نوشتار جنبه طنز داشته اما به توجه به منبع نوشته و همچنین مطالعه کامل آن فهمیدم که با افکار کاملاً جدی طرف هستم! خب برگردان این نوشته را بدون کم و کاست خدمت شما عزیزان تقدیم می‌کنیم و خوشحال می‌شویم که تجربیات و همچنین نظرات خود درباره محصولات چینی را با ما در میان بگذارید.

ادامه‌ی خواندن

مواردی که بر قیمت خودروی دست‌دوم تأثیر می‌گذارند

بازار خودروهای دست‌دوم یک مورد استثنائی بوده و نیازمند توجه به جزئیات است.
باوجوداینکه به نظر می‌آید اکثر خودروهای دست‌دوم از نظر کاربرد یکسان به نظر می‌آیند اما قیمت آن‌ها به‌صورت دراماتیکی متفاوت است. دلیل آن است که دو خودروی دست‌دوم در بازار عین هم نیستند: برخی خودروها در وضعیت دشواری رانده‌شده‌اند و وضعیت سختی را تجربه کرده‌اند درحالی‌که تعداد انگشت‌شماری نیز ممکن است با قیمت‌های نجومی فروخته شوند. برخی خودروها ممکن است تاریخچه‌ی چشمگیری داشته باشند و برخی ممکن است اصلاً فاقد این تاریخچه باشند.

ادامه‌ی خواندن

تیونینگ عجیب مرسدس بنز G63 توسط Ares Design

تیونری بنام Ares Design، اقدام به تیونینگ مرسدس بنز G63 AMG نموده و آن‌را با نام X-Raid معرفی کرده است. این شرکت تیونینگ که متعلق به مدیرعامل سابق لوتوس یعنی آقای Dany Bahar است، با استفاده از فیبر کربن و آلومینیوم، استایل جعبه‌ای شکل G کلاس را با بدنه‌ای نرم‌تر جایگزین کرده است که نشانه‌هایی از زبان طراحی کنونی مرسدس بنز نیز در آن دیده می‌شود.

ادامه‌ی خواندن

کدام خودروهای داخلی راحت‌تر به فروش می‌رسند؟؟

یکی از عواملی که برای برخی خریداران خودرو مهم است، راحت فروختن خودرویی است که خریداری می‌کنند. به‌عنوان‌مثال در بین مردم رایج است که پراید همچون پول نقد است و هر وقت اراده کنی می‌توانی برای فروش پراید اقدام کنی.

ادامه‌ی خواندن