منوی اصلی
آمار سایت
نوبت دهی
Please wait...

خدمات موجود

سرویس شستشو و تعویض روغن سیستم

سرویس شستشو و تعویض روغن سیستم

(فرمان هیدرولیک)

 

 

BG 108
ماده تمییز کننده جعبه فرمان هیدرولیک
اين ماده کليه رسوبات ايجاد شده بر پمپ-خطوط انتقال – و کليه قطعات اين سيستم را از بين مي برد و همراه با سرويس سيستم فرمان هيدروليک قابل استفاده مي باشد
Part No. 108
11 oz. (325 mL) can

 

BG 330
مکمل روغن هیدرولیک فرمانBG330
اين مکمل بهبود و کارائي سيستم فرمان هيدروليک را بطور مناسبي بالا مي برد اين ماده باعث نرم کارکردن سيستم و از بين بردن صداي جيغ در فرمان مي باشدو قابل استفاده در کليه روغن هاي هيدروليک و بالابرنده کيفيت آنها بوده و  قابليت پاک کنندگي داشته و از چسبندگي و زود خراب شدن قطعات ، همچنين خشک شدن واشرها و نشت روغن جلوگيري ميکند.
Part No. 330 6 oz. (177 mL) bottle

 

BG 937
دستگاه شستشو و تعویض روغن فرمان هیدرولیک
اين دستگاه جهت سرويس فرمان هيدروليک کارائي مفيدي دارد دستگاه زير بصورت کامل روغن کهنه را تخليه و همزمان روغن هيدروليک جديد را وارد سيستم مي نمايد و کليه رسوبات و مواد زائد ديگر را بيرون مي ريزد.
Part No. 937

 

BG 334
BG Universal Synthetic Power Steering Fluid
Part No. 334 64 oz. (1.89L) bottle

 

BG 332BG 332R
BG Power Clean
Part No. 332
Part No. 33296
Part No. 332R
Part No. 33296R
64 oz. (1.89 L) Bottle
96 oz. (2.84 L) Bottle
64 oz. (1.89 L ) Bottle Red
96 oz. (2.84 L) Bottle Red

 

تعویض رادیاتور

سرویس شستشوی رادیاتور و سیستم خنک کننده خودرو

khona

51487755509280279514 

 

 

BG CT2
BG CT2
دستگاه شستشوی رادیاتور و تعویض آب سیستم خنک کننده

 

 

این دستگاه  مایع خنک کننده را در سیستم خنک کننده همزمان با انتقال مایع قدیمی تعویض می نماید.

 

این عمل با زدن فقط یک دکمه انجام پذیر است و به دلیل بازو بسته شدن ترموستات مایع قدیمی با مایع جدیدقاطی نمیشود .

 

با این دستگاه مواد زنگ زده و لجن ها ، بصورت کامل از سیستم خنک کننده موتور اتومبیل تخلیه گردیده و پاکسازی میگردد.

این دستگاه سبک و قابل جابجایی می باشدودر حالت خاموش یا روشن بودن موتورقابل استفاده میباشد .

 

Part No. CT2

 

 

BG CT6
دستگاه شستشوی رادیاتور و تعویض آب سیستم خنک کننده (دیزل)
دستگاهي مخصوص کاميون- اتوبوس – تراکتور ها درجهت سرويس سيستم خنک کننده بدون بالا بردن روي جک اين دستگاه قابليت انتقال و تعويض همزمان مايع خنک کننده سيستم به ظرفيت 15 گالــن را دارد وداراي پمپي قوي ميباشد. مايع قديمي را بيرون و مايع جديد را همزمان داخل سيستم مي نمايد همچـــنين  مي توان در هرمکاني از اين دستگاه استفاده نمود. با اين سرويس مي توان کليه لجن ها و زنگ زدگي ها را از بين برد دردرصورتيکه در سرويس هاي معمولي  اين عمل بخوبي انجام نمي پذيرد.
Part No. CT6

 

BG CT700
 اتصالات مخصوص دستگاه  CT2
جهت استفاده حرفــه اي در قسمت بالايي رادياتور وسيستم خنک کننده بر خــلاف سرويس هاي قديمي 

وصل مي گردد.

 

اين اتصالات در اندازه هاي مختلف به لوله هاي رادياتــور

 

وصل ميگردد.

Part No. CT700

 

BG CT4
 دستگاه مخصــوص انتقــال مایع خنــک کننده
 اين دستگاه بصورت اتوماتيک با استفاده از مکش مايع قديمي را تخليه و مايع جديد را بصـــورت 50/50 وارد سيستم خنک کننده مي نمايد: در اين سرويس نيازي به باز کردن هيچ قطعه اي نيست.    اين دستــگاه نيــازي به کنترل درجه يا رگــلاتور نداشته و بصورت ساده قابل اتصال به سيستم مي باشد که با زدن يک دکمه عمل سرويس انجـــام مي پذيرد و فقط از يک شلنگ ساده با اتـصال در قسمت گلوي رادياتور استفاده ميشود.
اين دستگاه بسيار سبـــک ، قــابل حمل و قابــل استفاده در کليه تعميرگاه هاست.
 Part No. CT4

 

BG 540
 محلول شستشوی رادیاتور BG
با فرمولي مخصوص جهت تمييز کردن سيستم خنک کننده موتور.برطرف کننده و تميز کننــــده سخت ترين رسوباتي که بصورت طبيعي ايجــاد شده (گيريس – اکسيداسيون)محصولي کامــلا بي ضرر براي کليه قطعات سيستم خنک کننده موتورهای بنزینی و دیزل. 
 Part No. 540
Part No. 5408
Part No. 54032
 12 oz. (355 mL) bottle
8 oz. (237 mL) bottle
32 oz. (946 mL) bottle

 

BG 511
درزگیر رادیاتور BG
محصولي متشکل از موادي کاملا طبيعي ، ضد پوسيدگي – ضد زنگ زدگي – ضد کف – که از نشت آب از درز واشر ها رادياتور و شلنگ هاي لاستيکي جلوگيري مينمايد اين محصول از انتقال حرارت زياد پيشگيري ميکند و قابل تطبيق با کليه مايعات سيستم خنک کننده خودرو بوده و هيچ ضرري براي قطعات فلزي و لاستيکي ندارد.قابل استفاده در موتورهای بنزینی و دیزل.
Part No. 511
Part No. 5118
12 oz. (355 mL) bottle
8 oz. (237 mL) bottle

 

BG 587
 مکمل 587 BG
 بعد از استفاده از ضد يخ ، آب و ماده اتيلن بايد در سيستم محافظت شود که با افزودن اين مکمل خاصيت ضد زنگي و ضد پوسيدگي صورت مي پذيرد و از زنگ زدگي فلزات و انتقال حرارت زياد سيلندر و خردگي و پوسيدگي واتر پمپ جلوگيري بعمل مي آيد.
 Part No. 587  12 oz. (355 mL) bottle

 

BG 546
مکمل آب رادیاتور BG
این ماده برای طولانی شدن عمر مایع داخل رادیاتور به طور موثر و بدون خطر مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین تعادل را به مایع باز می گرداندو از خوردگی انواع اجزا فلزی که شامل آلومینیوم نیز می شود در سیستم خنک کننده جلوگیری می کند.
Part No. 546
Part No. 5468
12 oz. (355 mL)bottle
8 oz. (237 mL) bottle

 

تعویض روغن ترمز

تخصصی ترین مرکز تعویض روغن ترمزاتومبیل

PF722

 

آیاتابه حال روغن ترمزخودروی خودراتعویض نموده اید؟

آیامیدانیدروغن ترمزپس از60هزارکیلومتریادوسال بایدتعویض شود؟

آیامی دانیدبه موقع تعویض نکردن روغن ترمزچه خطرات وهزینه هایی دربردارد؟

توضیحات:

 مایع ترمز

مایع ترمز یا در اصطلاح عامیانه، روغن ترمز توسط بیش تر رانندگان امروزی مورد بی توجهی قرارگرفته و باوجود اهمیت حیاتی آن متاسفانه بسیاری از رانندگان و حتی تعمیرکاران لزومی به تعویض آن نمی‌بینند. مایع ترمز در سطوح کیفی خاصی تولید می شود و بر اساس کد استانداردی که از سوی اداره حمل و نقل امریکا برای روغن ترمزها تعیین شده سه نوع روغن ترمزDOT5 ،DOT4  و DOT3 در وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. شماره DOT بزرگ‌تر نشان‌دهنده بالاتر بودن دمای جوش روغن ترمز و در نتیجه کیفیت بهتر و تحمل بیشتر آن است.

روغن ترمز DOT3 بر پایه ترکیبات پلی‌الیفاتیک با نقطه جوش حداقل 369 درجه فارنهایت،  DOT4بر پایه استربورات با نقطه جوش حداقل 414 درجه فارنهایت و  DOT5متشکل از پلی‌دی‌متیل‌سیلوکسان بر پایه سیلیکون یا نقطه جوش حداقل 468 درجه فارنهایت است. از میان استانداردهای ذکرشده، انواع DOT3  و  DOT4تقریبا عملکرد مشابهی دارند، ولی نقطه جوش DOT4 بالاتر است. اما DOT5 کاملا یا این دو متفاوت بوده و جاذب رطوبت نیست و فقط باید در سیستم هایی استفاده شود که لاستیک‌ها و درزبندی‌ها با آن سازگار باشد، زیرا در غیر این صورت سیستم دچار خوردگی و نشتی خواهد شد.

میانگین دمای جوش مایع ترمز پس از سه سال کارکرد، به دلیل جذب رطوبت، تا حد خطرناکی پایین می‌آید. بسیاری از کارشناسان بر تعویض مایع ترمز هر یک یا دو سال یک بار بر حسب شرایط کارکرد خودرو تاکید دارند منطق آن‌ها بر پایه این واقعیت است که مایع ترمز با پایه گلیکولی، رطوبت واردشده به سیستم را جذب می‌کند و مایع ترمزی که رطوبت را جذب کرده باشد باعث ایجاد ترک‌های میکروسکوپی در سیستم ترمز و نهایتا نشتی و ورود هوا می‌شود. این مشکل در مناطق آب و هوایی مرطوب بیش‌تر مشهود است. مایع ترمز خودروها فقط بعد از یک سال، به طور میانگین دو درصد رطوبت جذب می کنند؛ بعد از 18ماه سطح آلودگی می‌تواند بیش از سه درصد شود و پس از چند سال آلودگی مایع ترمز به هفت تا هشت درصد رطوبت می‌رسد. افزایس میزان رطوبت سبب ایجاد حباب‌های ریز در مایع ترمز می‌شود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که سیستم ترمز چرخ‌های جلوی خودرو که خطوط انتقال نیمه‌فلزی دارند، گرمای بیش‌تری نسبت به چرخ‌های عقب تولید می‌کنند؛ این دمای بالا نیازمند مایع ترمزی است که بتواند آن را تحمل کند.

این نوع سیالات چون پایه گلیکولی دارند، خاصیت جذب آب و رطوبت در آن‌ها وجود دارد تا بتوانند رطوبت موجود در سیستم را جذب کنند تا مانع پوسیدن سیستم ترمز و از بین رفتن مدارها شود اما هر ماده ای که چنین قابلیتی دارد بالاخره به نقطه اشباع هم می‌رسد و در این زمان رطوبتی که وارد سیستم می‌شود برای روغن ترمز قابل جذب نیست و این رطوبت ممکن است در قسمت‌های مختلف سیستم جمع و باعث بروز اشکال شده و بعد از مدتی باعث فاسد شدن روغن ترمز شود. در آن صورت دمای جوش روغن پایین آمده و در شرایطی که ترمزهای پی در پی یا شدید گرفته می‌شود روغن ترمز به جوش می آید و باعث به اصطلاح خالی شدن ترمز می‌شود. بنابر این توصیه می‌شود روغن ترمز حداقل هر دو سال و یا ۶۰هزار کیلومتر به طور کامل از سیستم تخلیه و تعویض شود..

تعمیرگاه مکانیک یارمجهزبه دستگاه تعویض روغن ترمزآمریکایی

تعویض روغن گیربکس های اتوماتیک

تخصصی ترین مرکزسرویس شستشو و تعویض روغن

( گیربکس اتوماتیک)

GRRE

66341358582035499735

 

 

سرویس شستشو و  تعویض روغن  گیربکس اتوماتیک BG    

*********************

 آیا می دانید تعویض روغن گیربکس اتوماتیک بصورت معمولی بطور کامل روغن را تعویض نمی کند ؟

 

آیا می دانید این سرویس چه خدماتی برای خودروی شما عرضه می دارد؟
 
–         با این سرویس 100 % روغن گیربکس تعویض شده و کلیه رسوبات به وجود آمده تخلیه می گردد.
–         جلوگیری از سخت شدن تعویض دنده ها در گیربکس
–         پیش گیری از هر گونه لرزش و ضربه در هنگام تعویض دنده ها.
–         این سرویس بطور موثری در دوام قطعات گیربکس خودرو و کار آمدی آن کمک میکند و همچنین دیگر نیازی به تعمیرات پر هزینه نخواهید داشت.
–         پاکسازی زنگ زدگی ها و تمامی رسوبات گیربکس.
–         افزایش عمر گیربکس .

***************************

BG PF5
دستگاه شستشو و تعویض روغن گیربکس اتوماتیک BG-PF5
 این دستگاه تخلیه و تعویض روغن را بصورت همزمان انجام می دهد و از بین برنده رسوبات از قطعات حساس گیربکس می باشد. دستگاه فوق روغن کهنه را با روغن جدیدطبق استانداردکارخانه در حدود 5 تا 7 دقیقه با همان ظرفیتی که مورد نیاز است تعویض می نماید. وقتیکه تعمیرکار دستگاه را به اتومبیل وصل نماید عملیات با زدن یک دکمه آغازمی شودو کاملا اتوماتیک بوده و به هیچ اندازه گیري و بازدید تانک نیاز ندارد چون درحین کار بصورت پر باقی می ماند و زمانیکه تعویض روغن کهنه انجام میشود دستگاه روغن جدیدرا بصورت خودکار به داخل گیربکس تزریق مینماید و روغن قبلی داخل دستگاه میماند تا زمانیکه سرویس بطور کامل انجام شود و هنگام سرویس اتومبیل بعدي ازداخل دستگاه تخلیه می گردد.این عمل فقط در چند دقیقه و بصورت خودکار و با استفاده ازهواي فشرده صورتمی پذیرد.قابل استفاده در کلیه تعمیرگاه ها بخصوص درتعمیرگاه هایی که داراي فضاي محدودی میباشند.
 Part No: PF5

BG 106
ماده تمییز کننده گیربکس اتوماتیک BG
مایع تمییز کننده گیربکس اتوماتیک حلالی بسیارعالی که در زمانی کوتاه کلیه رسوبات ایجاد شده در قطعات داخل گیربکس اتوماتیک را پاك کرده این ماده باید همزمان با سرویس گیربکس انجام پذیرد.
Part No. 106

 

BG 310BG 306
مکمل گیربکس اتوماتیک BG
با افزودن این ماده مقاومت روغن را بهبود بخشیده و باعث طولانی شدن عمرقطعات داخل گیربکس شده و از نشت روغن بدلیل خراب شدن واشر ها و لرزیدن گیربکس هنگام تعویض دنده ها جلوگیري می کند و از ایجاد رسوبات ،لجن و کف کردن روغن بخصوص در درجات بالا جلوگبري می نماید.
Part No. 310

 

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

 

تعمیرگاه تخصصی انواع هیوندای آزرا ساناتا سانتافه کوپه و...

مجتمع تعمیرگاهی مکانیک یار

ارائه کلیه خدمات صافکاری بیرنگ شاسی کشی وغیره.نقاشی دراطاق رنگ بارنگهای اصلی باضمانت دورنگ نشدن باماندگاری.مکانیکی تعمیرموتور وغیره.باتری سازی . جلوبندی سازی.ومیزان فرمان بادستگاه الکترونیکی.دیاگ وانژکتور.اگزوزسازی ورادیاتور.تعمیرشیشه بالابر.رینگ ولاستیک وبالانس چرخ درجاوروکار.لوازم یدکی اورجینال وترک وغیره درکمترین زمان وقیمت های مناسب.انجام کلیه سرویس های دوره ای.تعمیرگیربکس های اتوماتیک ورفع مشکلchek gerbox.اولین مرکزتعویض روغن بصورت کامل همراه باشستشوی گیربکس باموادامریکایی بی جی.تعویض آب رادیاتوروشستشورادیاتورآب وبخاری بادستگاه وموادبی جی.شستشوی انژکتوروسیستم ورودی هوامنی فولدواگزوزباموادمخصوص بی جی.کارواش آب گرم وشستشوی موتور.
سرویس های دوره ای 20000کیلومتر40000 کیلومترو60000کیلومتر(بصورت تخصصی باابزارتخصصی)1.سرویس1شامل تعویض روغن همراه باموتور شورمخصوص. فیلترروغن . فیلترهوا .فیلتر اتاق (روغن مگنتی ) سرویس2.سرویس2 شامل تعویض شمع ها. تعویض صافی بنزین. سرویس انژکتور بادستگاه تمام اوتوماتیک و (موادمخصوص). سرویس تراتل . دیاگ تخصصی و (کالیبره کردنECUS.) .تعویض روغن وصافی گیربکس3.این سرویس مربوط به تعویض تسمه تایم میباشدضمناخدمات دیگرمانند شارژ گاز کولر بادستگاه تمام اوتوماتیک .بادنیتروژن و……. شارژایربگ تعمیر ECU ایربگ وموتورموجودمیباشد. ضمنا
کلیه خدمات1صافکاری2نقاشی3مکانیکی4جلوبندی سازی5اگزوزسازی6باتری سازی وغیره……
مجهزبه خودروبر(جرثقیل)مخصوص حمل هیوندای

( تعمیرگاه تخصصی انواع هیوندای آزرا ساناتا سانتافه کوپه و… )

 

تعمیرگاه تخصصی انواع هیوندای آزرا ساناتا سانتافه کوپه و...

مژده مژده
اولین مرکزتخصصی تعویض روغن گیربکس های اتوماتیک انواع هیوندای بادستگاه تمام اتوماتیک آمریکایی درتعمیرگاه امیربهداد(مکانیک یار)شماعزیزان
راه اندازی شد.

آیامیدانیدضربه زدن ودیردنده عوض کردن گیربکس اتوماتیک دراثردیرعوض کردن روغن

 

 

تعمیرگاه تخصصی انواع هیوندای آزرا ساناتا سانتافه کوپه و...
ویاناصحیح عوض کردن(بصورت خاموش بودن خودرودستی)میباشد؟
آیامیدانیددرصورت ناصحیح عوض کردن روغن گیربکس(بصورت خاموش بودن خودرودستی)
روغن گیربکس بصورت کامل تخلیه نشده وفقط نصف روغن تخلیه میشودوحدود4لیتردرتوربین ومجاری دیگرمیماند؟
توضیحات:بااین دستگاه خودروروشن بوده وشلنگهای رفت وبرگشت دستگاه به گیربکس نصب شده

ومکمل شستشو

ازیکطرف واردشده وازطرف دیگرروغن کثیف خارج شده ومکمل تمام مجاری داخل گیربکس

راتمیزمیکند.سپس روغن جدیدواردگیربکس شده وجایگزین روغن کثیف میگرددوبعدمکمل محافظ روغن

گیربکس واردگیربکس میشودتاکیفیت روغن جدیدراتا۴۰۰۰۰هزارکیلومتردیگرتضمین کند.

بااین سرویس دیگرهچوقت گیربکس خودروی شمادچارمشکل نمیشود.

تمامی این خدمات بادستگاه تمام اتوماتیک امریکایی

توسط پرسنل مجرب وپشتیبانی شرکت انجام میگیرد.
تعمیروتنظیم وکالیبره کردن کیسه بادی وکمک هاوCDCدمپرکمک سنسورهای تنظیم ارتفاع.
انواع کمکهای بادی والکترونیکی جنسیس کوپه وچهاردرب نو ودست دوم.
تعمیراتECUایربگ,سیستم تعلیق,انجین,سونولوییدها,تعمیرانواع بردهای برقی والکترونیکی قسمتهای مختلف انواع هیوندای.
تعمیرکلیه قسمتهای برقی والکترونیکی.
سرویسهای دوره ای بادستگاه های مخصوص
.تعویض روغن موتوروگیربکس بادستگاه.
تعمیرگیربکس.
انواع قطعات استوک ونو.
شار‍ژگازکولربادستگاه تمام اتوماتیک.
شارژایربگ انواع هیوندای.
دیاگ کره ای مخصوص هیوندای.
تعویض تسمه تایم انواع هیوندای.
انواع لنت های اصلی هیوندای.بادنیتروژن.
(زیرنظرمدرسان برق ومکانیک وکادرفنی مجرب)

مجتمع تعمیرگاهی مکانیک یار(امیربهداد)

مدیریت:مدرس برق ومکانیک خودرو بابیش از15سال سابقه کاری مستقیم فنی(محسن عدلی)

(قابل توجه مشتریان وتعمیرکاران ولوازم یدکی های
محترم)

 

تعمیرگاه تخصصی مگان و لوگان

تعمیرات تخصصی مگان

ارائه کلیه خدمات صافکاری بیرنگ شاسی کشی وغیره.نقاشی دراطاق رنگ بارنگهای اصلی باضمانت دورنگ نشدن باماندگاری.مکانیکی تعمیرموتور وغیره.باتری سازی . جلوبندی سازی.ومیزان فرمان بادستگاه الکترونیکی.دیاگ وانژکتور.اگزوزسازی ورادیاتور.تعمیرشیشه بالابر.رینگ ولاستیک وبالانس چرخ درجاوروکار.لوازم یدکی اورجینال وترک وغیره درکمترین زمان وقیمت های مناسب.انجام کلیه سرویس های دوره ای.تعمیرگیربکس های اتوماتیک ورفع مشکلchek gerbox.اولین مرکزتعویض روغن بصورت کامل همراه باشستشوی گیربکس باموادامریکایی بی جی.تعویض آب رادیاتوروشستشورادیاتورآب وبخاری بادستگاه وموادبی جی.شستشوی انژکتوروسیستم ورودی هوامنی فولدواگزوزباموادمخصوص بی جی.کارواش آب گرم وشستشوی موتور.
تعویض کیت کامل تسمه تایم(اورجینال)مگان ولوگان باقیمت بسیارمناسب(باضمانت) تعمیر گیربکس اتوماتیک 2000انجام سرویسهای دوره ای و(انژکتورشوری بادستگاه تمام اتوماتیک)وچکاب مسافرتی.دیاگ تخصصی مگان.فعال کردن سنسورنوروپاورشیشه ها.بادنیتروژن برای نرم شدن وطول عمرلاستیک ها.زمان مناسب سرویسها1.تسمه تایم(60000)2.شمع(20000)3.صافی بنزین(6000)4.سرویس انژکتورجهت کاهش مصرف سوخت وسالم ماندن انژکتورها(10000)بامکمل های مخصوص. ( مژده )کلیه آپشن هایL90رسید1.توری زیربرف پاکن2.نمدداخل صندوق3.نمدداخل صندوق4.جک کاپوت5.جک صندوق6.نواردورکاپوت7.مکمل کنسول8.بادگیرشیشه9.زه دورگلگیر10.گلپاچ گیر11.ست کامل استیل درب باک دستگیره هاوداخل و……… بهدادخودرودرانتظارشما عزیزان ضمنااین تعمیرگاه مجهزبه امدادخودروتعمیردرمحل(فعلامحدوده غرب تهران)و خودروبر(جرثقیل)مخصوص حمل مگان میباشد.

 

تعمیرات تخصصی مگان

 

تنهامرکزتخصصی تعویض روغن گیربکس اتوماتیک مگان2000بادستگاه تمام اتوماتیک آمریکایی درتعمیرگاه امیربهداد(مکانیک یار)شماعزیزان
راه اندازی شد.

آیامیدانیدضربه زدن ودیردنده عوض کردن گیربکس اتوماتیک دراثردیرعوض کردن روغن
ویاناصحیح عوض کردن(بصورت خاموش بودن خودرودستی)میباشد؟
آیامیدانیددرصورت ناصحیح عوض کردن روغن گیربکس(بصورت خاموش بودن خودرودستی)
روغن گیربکس بصورت کامل تخلیه نشده وفقط نصف روغن تخلیه میشودوحدود4لیتردرتوربین ومجاری دیگرمیماند؟
آیاخودروی شماخطای چک گیربکس میدهد؟
توضیحات:بااین دستگاه خودروروشن بوده وشلنگهای رفت وبرگشت دستگاه به گیربکس نصب شده

 

تعمیرات تخصصی مگان

ومکمل شستشو

ازیکطرف واردشده وازطرف دیگرروغن کثیف خارج شده ومکمل تمام مجاری داخل گیربکس

راتمیزمیکند.سپس روغن جدیدواردگیربکس شده وجایگزین روغن کثیف میگرددوبعدمکمل محافظ روغن

گیربکس واردگیربکس میشودتاکیفیت روغن جدیدراتا۴۰۰۰۰هزارکیلومتردیگرتضمین کند.

بااین سرویس دیگرهچوقت گیربکس خودروی شمادچارمشکل نمیشود.

تمامی این خدمات بادستگاه تمام اتوماتیک امریکایی

توسط پرسنل مجرب وپشتیبانی شرکت انجام میگیرد.

تعمیرات تخصصی مگان
پرسنل
همراه باکادرمجرب ومتعهدوضمانت کاری
مدیریت تعمیرگاه سعی نموده افراد مجرب تر باسوادتر باسابقه تر بااخلاق تر وازهمه مهمترمتعهدتراستفاده نمایدتامشتریان عزیزباآرامش واطمینان خاطرتعمیرگاه مکانیک یارراانتخاب نمایند.
کنترل
تعمیرگاه مکانیک یارجهت کنترل کیفیت وامنیت ازدوربین های مداربسته ومحوطه استفاده نموده است که حتی مشتریان عزیزمیتواننددرسالن انتظاردر ال سی دی40اینچ وضعیت خودروی خودرا رسدنمایند.

سایت مکانیک یار
همچنین باطراحی سایت خبری وفروشگاهی www.mechanicyar.comمکانیک یارمیتوانیدازقیمت روزقطعات وخدمات آگاهی پیدانموده ودرصورت تمایل خریدنموده ونوبت دریافت نماییدوازامتیازدریافت نوبت غیرحضوری استفاده نمایید.
حادثه خبرنمیدهد
تعمیرگاه مکانیک یارجهت حوادث احتمالی ازبیمه آتش سوزی البرزتاثقف4000000000تومان استفاده نموده تادرصورت حوادث احتمالی مشتریان محترم متضرزرنشوندهمینطورتمامی پرسنل ازبیمه تامین اجتمایی برخوردارمیباشند.

تعویض روغن مرسدس بنز

واینک خدمات نوین دیگرازمکانیک یار

تعویض روغن گیربکس انواع مرسدس بنز

2011-Brabus-Mercedes-Benz-SV12-R-Biturbo-800-Front-And-Side-1920x1440-1آیامیدانیدطول عمرمفیدروغن گیربکس خودروی شما40000کیلومتریادوسال می باشد؟

آیامیدانیدقبل از تعویض روغن گیربکس میتوان داخل گیربکس رابه طورکامل شستشوداده وبعداز تعویض صافی گیربکس روغن جدیدمرسدس رااضافه کرد؟

ادامه‌ی خواندن

بازهم خدمات جدیددیگرمکانیک یار

آیابخاری خودروشماگرم نمیکند؟

آیاآمپرخودروی شمابیشترازحدمجازبالامیرود؟

آیامیدانیدآب رادیاتور وضدیخ خودروبایدبعداز40000کیلومتریایک سال بایدبصورت کامل تعویض شود؟

باتوجه به رسوباتی که درآب وجوددارد وازآنجایی که دراثرگرم شدن وسردشدن مدام موتور

این رسوب هابیشترشده ودرمجاری تنگترمانندرادیاتوربخاری.رادیاتورآب.سوراخ های سرسیلندر

ویاواشرسرسیلندرروی هم جمع میشود وحرکت گردش آب راکم کرده ودرنتیجه یا درراثرگردش کم

اشکالات زیررا به وجودمی آورد.

ادامه‌ی خواندن