منوی اصلی

صفحه اصلی

نگاهی به جک J4، سدان کوچک کرمان موتور

به‌تازگی پای سدان کوچکی از دیار اژدهای زرد به محوطه شرکت کرمان موتور باز شده است. گویا خط تولید این سدان شرقی در حال آماده‌سازی است و اگر اتفاق غیرمترقبه‌ای رخ ندهد تا پایان سال شاهد ورود آن به بازار کشورمان خواهیم بود. این سدان کوچک ساخته‌ای از برند محبوب و نام‌آشنای جک بوده و J4 نام دارد.

ادامه‌ی خواندن

غیرقابل‌اعتمادترین خودروهای موجود در بازار!

یکی از قابل استنادترین مراجع میزان قابلیت اطمینان خودروها مطالعه‌ی میزان اطمینان جی دی پاور و تست‌های مجله کانسومر ریپورتز است. این مطالعه بر پایه نظرسنجی از بیش از 35 هزار مالک خودروهای سه‌ساله صورت گرفته و اهمیت بالایی برای خودروسازان و خریداران دارد.

ادامه‌ی خواندن

نبود دو بلندقامت محبوب آسیایی در بازار داخلی

میل به خرید خودروهای بلندقامت در جای‌جای این گیتی گردون سیر توفنده‌ای به خود گرفته است و بی‌شک جامعه جوان ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. اقبال شایان توجهی که طی سالیان اخیر به خودروهای شاسی‌بلند در کشورمان ایجاد شده تبعاتی را هم با خود به همراه آورده است؛ و آن هم افزایش پیاپی بهای انواع این کلاس فرای مرزهای عقل و منطق بوده است. البته این عامل با گرانی مقطعی نرخ ارز و کمبود گاه بیگاه برخی از مدل‌های محبوب نیز گره خورده و جو بازار را از آنچه هست متشنج‌تر نموده است.

ادامه‌ی خواندن

خودروی ایمن؛ همه چیز کیسه هوا نیست!

تنها تصادفات با سرعت بالا تهدید کننده سلامت ما نیست، همچنین کیسه های هوا تنها رکن تعیین کننده در ایمنی خودرو در کابین اتوموبیل شما نخواهد بود. بلکه نحوه طراحی صندلی های سرنشینان خودرو هم دارای استاندارد های خاص بین المللی است که به حفاظت از سرنشینان کمک می کند.

ادامه‌ی خواندن

10 نقد و بررسی و مقایسه خودرویی برتر سال 2016

با نزدیک شدن به پایان سال میلادی انواع و اقسام رده‌بندی‌ها و آمار فروش منتشر می‌شود. بسیاری از افراد بر مبنای بررسی‌ها و مقایسه‌های صورت گرفته بین خودروها اقدام به خرید خودرو می‌کنند بنابراین نقش محوری مجلات و کارشناسان خودرویی را در این میان نمی‌توان نادیده گرفت. وب‌سایت AutoGuide.com محبوب‌ترین بررسی‌ها و مقایسه‌های خودرویی سال 2016 خود را منتشر کرده که خواندن آن‌ها خالی از لطف نیست. با ما همراه باشید.

ادامه‌ی خواندن

پنج ابتکار نظامی که دنیای اتومبیل را تحت تأثیر قرار داده‌اند

در زمان جنگ، یک طرح یا خلاقیت جدید، می‌تواند یک طرف را در مسیر پیروزی قرار دهد. این راه‌حل‌های میدان جنگ، برای زندگی عادی در زمان صلح نیز، راه خود را پیدا کرده‌اند. در این‌جا، پنج ابتکار نظامی را مرور می‌کنیم که برای رانندگان عادی نیز مفید بوده‌اند.

ادامه‌ی خواندن

جیلی EC7 و سلام به بازار ایران

سدان جیلی EC7 توانست اولین خودروی چینی باشد که در تست تصادف موسسه Euro NCAP چهار ستاره از پنج ستاره را از آن خود می کند که در میان سایر خودروهای چینی، یک عنوان بزرگ محسوب می شود و تاکنون بالاترین امتیازی بوده که یک خودروی چینی بدست آورده است.

ادامه‌ی خواندن

کانال تلگرام مکانیک یار

Telegram_logo.svg

نظر سنجی

نظر شما در رابطه با قالب سایت ؟

View Results

Loading ... Loading ...
کجت مکانیک یار

gaget

تبلیغات
[LayerSliderWP] Slider not found