منوی اصلی
آمار سایت
نوبت دهی
Please wait...

صفحه اصلی

تغییرات لندروور دیسکاوری برای سال 2018

نسل جدید لندروور دیسکاوری که در سال 2016 جایگزین مدل قدیمی LR4 شده تنها یک سال سن دارد؛ اما این خودروساز بریتانیایی قبلاً برخی تغییرات در لیست آپشن های خودروی خود اعمال کرده است. این کمپانی امروز اعلام کرد که پیشرانه دیزلی 3 لیتری جدیدی برای تریم SE به همراه ترمز خودکار استاندارد با تشخیص عابران پیاده در دسترس خواهند بود. ادامه‌ی خواندن

خرید خودرو در کنار آموزش رایگان رانندگی

هر خریدار خودروی با عملکرد بالا، بهتر است به آموزشگاه رانندگی برود. در اینجا صحبت از یک کلاس رانندگی با سطح عملکرد بالاست که به شما نحوه استفاده از عملکرد واقعی وسیله نقلیه را نشان می‌دهد. چنین کلاس‌هایی معمولاً هزینه‌های بالایی دارند. با این حال، برخی از خودروسازان برای مشتریان خود، یک دوره آموزش پیشرفته رایگان را در اختیار قرار می‌دهند.

ادامه‌ی خواندن

مرسدس E کلاس 2018 با تکنولوژی‌های جدید

مرسدس در حال معرفی تکنولوژی‌های جدید خود بوده و این کار را با قلب تپنده مرسدس E کلاس کوپه و کانورتیبل آغاز کرده است.

اگرچه تغییرات صورت گرفته در این خودروهای دو درب شامل رنگ‌های جدید بدنه، تریم و تجهیزات کابین است اما بزرگ‌ترین تغییر استفاده از پیشرانه نوین می‌باشد.

ادامه‌ی خواندن

چرا برخی کشورها از سیستم رانندگی فرمان راست استفاده می‌کنند؟

آیا تاکنون به علت سمت رانندگی کشورمان و تفاوت آن با برخی کشورهای دیگر فکر کرده‌اید؟ آیا تاکنون با خود اندیشیده‌اید که چرا این تفاوت فرهنگی بزرگ در نقاط مختلف جهان وجود دارد؟ خب ما به شما توضیح می‌دهیم.

ادامه‌ی خواندن

احتمال ورود BYD F0 به بازار ایران

بازار خودروی ایران همچون دیگر نقاط جهان به انواع بلندقامت گرایش روزافزونی را نشان می‌دهد؛ اما این قضیه را نمی‌توان به‌صورت یک‌بعدی و مطلق آن در نظر گرفت. هنوز این بازار هشتاد میلیونی اشباع نشده و هنوز هم بالقوه تقاضای بسیاری برای خرید خودروهای کوچک و ارزان‌تر در آن وجود دارد؛ تقاضایی چند میلیونی که در پی فرصتی است که به فعلیت برسد؛ و مهم‌تر از همه اینکه، در بازه زیر 50 میلیون تومان تنوع کمی دیده می‌شود و چنانچه خودروسازی به عرضه خودرویی مطلوب و ایرانی پسند در این بازه قیمتی اقدام نماید، اقبال هزاران خریدار وطنی را بیش‌ازپیش به خود جلب خواهد نمود.

ادامه‌ی خواندن

نگاهی به جک J4، سدان کوچک کرمان موتور

به‌تازگی پای سدان کوچکی از دیار اژدهای زرد به محوطه شرکت کرمان موتور باز شده است. گویا خط تولید این سدان شرقی در حال آماده‌سازی است و اگر اتفاق غیرمترقبه‌ای رخ ندهد تا پایان سال شاهد ورود آن به بازار کشورمان خواهیم بود. این سدان کوچک ساخته‌ای از برند محبوب و نام‌آشنای جک بوده و J4 نام دارد.

ادامه‌ی خواندن

غیرقابل‌اعتمادترین خودروهای موجود در بازار!

یکی از قابل استنادترین مراجع میزان قابلیت اطمینان خودروها مطالعه‌ی میزان اطمینان جی دی پاور و تست‌های مجله کانسومر ریپورتز است. این مطالعه بر پایه نظرسنجی از بیش از 35 هزار مالک خودروهای سه‌ساله صورت گرفته و اهمیت بالایی برای خودروسازان و خریداران دارد.

ادامه‌ی خواندن

نبود دو بلندقامت محبوب آسیایی در بازار داخلی

میل به خرید خودروهای بلندقامت در جای‌جای این گیتی گردون سیر توفنده‌ای به خود گرفته است و بی‌شک جامعه جوان ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. اقبال شایان توجهی که طی سالیان اخیر به خودروهای شاسی‌بلند در کشورمان ایجاد شده تبعاتی را هم با خود به همراه آورده است؛ و آن هم افزایش پیاپی بهای انواع این کلاس فرای مرزهای عقل و منطق بوده است. البته این عامل با گرانی مقطعی نرخ ارز و کمبود گاه بیگاه برخی از مدل‌های محبوب نیز گره خورده و جو بازار را از آنچه هست متشنج‌تر نموده است.

ادامه‌ی خواندن

خودروی ایمن؛ همه چیز کیسه هوا نیست!

تنها تصادفات با سرعت بالا تهدید کننده سلامت ما نیست، همچنین کیسه های هوا تنها رکن تعیین کننده در ایمنی خودرو در کابین اتوموبیل شما نخواهد بود. بلکه نحوه طراحی صندلی های سرنشینان خودرو هم دارای استاندارد های خاص بین المللی است که به حفاظت از سرنشینان کمک می کند.

ادامه‌ی خواندن